cs:reference:krajvysocina

Penetrační testy

Děkujeme týmu FLAB za profesionální, odborný a vstřícný přístup při testování naší ICT infrastruktury. Celá „akce“ proběhla bez problémů a s minimálními dopady na provoz. Testování bylo profesionální a i přes velký rozsah testovaných služeb velmi podrobné a detailní. V závěrečné prezentaci nám experti FLABu jasně, srozumitelně a podrobně vysvětlili vše, co bylo třeba. Rovněž oceňujeme, že nám poskytli informace k testům i s časovým odstupem po prezentaci výsledků.

Ing. Dominik Marek, bezpečnostní analytik, Kraj Vysočina

Zátěžové testy

Kraj Vysočina podruhé využil služeb FLABu, tentokrát pro realizaci zátěžových testů. Nejen se členy forenzní laboratoře, ale obecně s lidmi ze sdružení Cesnet je radost spolupracovat. Děkujeme za to.

Ing. Dominik Marek, bezpečnostní analytik, Kraj Vysočina

Penetrační testy

Nudíte se? Nekupujte si medvídka mývala, ale raději si pusťte do sítě FLAB. A nejen pokud se nudíte, ale i v případě, že opravdu chcete vědět, jak na tom reálně s bezpečností jste. S penetračním testováním od FLABu se můžete těšit na profesionalitu, efektivnost, kreativitu, vůli domluvit se a vyhovět, ale také na hromadu práce s nápravnými opatřeními po skončení testování. I přesto, že si myslíte, že jste na tom dobře. Příslovečný nikdy nekončící proces zabezpečování se tak s FLABem dostává na vyšší level.

Ing. Dominik Marek, Odbor analýz a podpory řízení, Kraj Vysočina

Last modified:: 20.04.2023 11:55