cs:navody:postup-analyza

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
cs:navody:postup-analyza [14.11.2014 15:47]
apadrta@cesnet.cz
cs:navody:postup-analyza [13.03.2015 11:46] (aktuální)
apadrta@cesnet.cz zrušena možnost AFS
Řádek 27: Řádek 27:
 Obrazy disků, logy a další velká data nám může doručit jedním z následujících způsobů (seřazeno podle praktičnosti):​ Obrazy disků, logy a další velká data nám může doručit jedním z následujících způsobů (seřazeno podle praktičnosti):​
   - použijte **službu CESNETu ​ pro posílání velkých souborů** - [[http://​filesender.cesnet.cz/​|FileSender]]. Nemůžete-li se přihlásit,​ dejte vědět a pošleme vám jednorázový link nevyžadující autentizaci.   - použijte **službu CESNETu ​ pro posílání velkých souborů** - [[http://​filesender.cesnet.cz/​|FileSender]]. Nemůžete-li se přihlásit,​ dejte vědět a pošleme vám jednorázový link nevyžadující autentizaci.
-  - používáte-li ** [[http://​www.openafs.org/​|distribuovaný souborový systém AFS]]**, nastavte přístup pro naše principaly (knykles@zcu.cz nebo apadrta@zcu.cz - pozor nejde o e-mailové adresy) a zašlete nám příslušný odkaz. 
   - nahrajte data na **vlastní WWW/FTP/SSH server** a poskytněte nám údaje potřebné ke stažení .   - nahrajte data na **vlastní WWW/FTP/SSH server** a poskytněte nám údaje potřebné ke stažení .
   - pošlete řádně zabalený disk s daty **poštou/​kurýrní službou** na adresu, kterou si domluvíme.   - pošlete řádně zabalený disk s daty **poštou/​kurýrní službou** na adresu, kterou si domluvíme.
Poslední úprava: 13.03.2015 11:46